зупинити війну Мир

 Шановні громадяни,

Тут, з великою хвилюючою мірою думок і сумнівною душею, я звертаюся до вас у цьому листі. Ми живемо на цій прекрасній, але дедалі більш крихкій землі, і зараз… ця колись сяюча синьо-зелена планета переживає безпрецедентний тиск. Війни, розпочаті кількома безсовісними особами, приносять тисячі страждань і ще більше ненависті, а глобальне потепління приносить лихоліття, що робить нас усіх жалібно свідомими.

Коли ми ведемо війну, ми ставимо життя на шахові дошці, забуваючи, що це невиграшна гра. Нехай біль і сльози не минають мимохідь, війна залишає невиліковні печаті в душах людей. Нехай наша спільна рішучість бути засмученими і каятися в своїх діях допоможе нам припинити війни і шукати шляхів мирного врегулювання конфліктів. Нехай “милосердя” і “безкорисливість” стануть нашими провідними засадами при вирішенні розбіжностей, і нехай світло миру назавжди освітить наш світ.

Проте, війна – це лише один із викликів, що стоять перед нами. Глобальне потепління набуває все серйозніших розмірів, загрожуючи нашому дому, приносячи безліч невинних жертв і руйнуючи природні баланси. Це не просто науковий факт – це наша моральна випробування. “Всі живі істоти є взаємозв’язаними, бо їхність походить від розуму” – ми є частиною цього світу, і наші дії впливають на все навколо.

Давайте спільно змінимо розбіжності на співпрацю, конкуренцію на взаємовигідний результат. Давайте щиро переглянемо свої способи життя і споживання, щоб переконатися, чи завдаємо ми шкоди нашій планеті. З душею любові і заботи про природу оберімо шлях сталого розвитку, починаючи з самих себе, і тим самим змінюючи нашу країну і світ.

Можливо, на нашому шляху зустрінуться труднощі і страждання, але разом ми зрозуміємо: “Якщо у нас є уява про визволення, це є вічне щастя і чистота мого ума”. Це означає, що, тримаючи у своїх умах уяву про визволення і мудрість, навіть стикаючись з великими труднощами, ми все одно можемо знайти вічне щастя і очищення душі.

Наші дії стосуються не тільки нас, а й наших нащадків та післябіч. Давайте об’єднаємося, щоб зі страхом і милосердям в серцях працювати для нашого спільного дому, зробити з миру і сталого розвитку нашу віру і мету.

Давайте разом зустрінемо ці виклики і разом оберігатимемо нашу планету.

З повагою,
Один з небайдужих до Землі душ

新莊除毛 美睫教學 深坑小吃 打擊樂 多益課程 頌缽課程 監視器 新莊飄眉 埋入射出 精密鋼模 鋼模廠
太歲燈 精密射出 霧眉教學 桃花運 紋繡教學 頌缽證照 頌缽創業 泰國佛牌 網站設計 機械加工 CNC加工
新竹霧眉 新莊美睫 雅思6.5 感情和合 雅思課程 cnc 台中霧眉 臺北美甲 兒童木琴 台北裝潢 托福準備
霧眉 空間設計 霧眉課程 金屬加工 塑膠射出 光明燈 射出模具 塔羅占卜 美睫店 精密射出 塑膠模具

說妳美美美睫美甲紋繡
預約 (02)8992-0525 0915-551807
新北市新莊區中正路347巷7號1樓
Line ID︰pollyninteen

新莊美睫服務網


http://xn--gzu135b.com
https://www.instagram.com/sayyoumeimei
http://coffee.chyihong.com
Fb︰ https://www.facebook.com/eyelash530